provital skolyoz korse
provitalprotez

Neden ProvitalOrtez?

check mark square 2 svgrepo com Evinize kadar gelerek ÜCRETSİZ  bir şekilde sizi muayene ediyoruz

check mark square 2 svgrepo com Bizleri arayarak ÜCRETSİZ bir şekilde danışmanlık alma, sıkıntı ve şikayetlerinizi görüntülü arama yolu ile anlatabilme imkanı

check mark square 2 svgrepo com İstanbul dışından gelecek kişileri Otogar veya Havaalanı noktalarından Ücretsiz olarak özel VIP şirket aracımız ile alıyor, konaklayacakları yer ve kliniğimiz arasında yine ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com Geniş uzman kadromuz ile sizlerle özel olarak ilgileniyor tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tüm ortez süreciniz boyunca sizlere Ücretsiz fizyoterapi desteği veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com İş kazalarında kişilere izlemeleri gereken yol hakkında Ücretsiz danışmanlık veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tedavi öncesi veya sonrası bizlere ulaşabilmeniz adına 7/24 bizleri arayarak her türlü bilgiyi alma imkanı sunuyoruz

check mark square 2 svgrepo com UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ 

provital skolyoz korse

Skolyoz Korse

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Skolyoz nedir? Skolyoz, omurganın yana doğru eğrilmesi durumudur. Normalde omurga düz bir çizgi boyunca hareket eder, ancak skolyozlu bir kişinin omurgası, sağa ya da sola doğru eğim yapar ve omurga bükülür. Skolyoz, her yaşta görülebilir, ancak en yaygın olarak ergenlik çağındaki kızlarda görülür.

provital skolyoz korse

Yeni Nesil Skolyoz Korse

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yeni nesil skolyoz korse tedavisi tekniğinde hastadan ölçü alma işlemi artık tamamen 3 boyutlu tarayıcı cihazlarımız ile yapılmaktadır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bu sistem eski nesil korselerdeki alçı ölçü alma tekniğine göre çok daha verimli sonuçlar aldığımız bir tekniktir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yeni nesil skolyoz korse tedavisi tekniğinde sonuç oranlarımız oldukça yüksektir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Skolyoz hastalarımızdan aldığımız sonuç oranlarımızı aşağıdaki önce-sonra fotoğraflarından inceleyebilirsiniz.

provital skolyoz korse

Skolyoz Korse Tedavisi

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Skolyoz korse tedavisi, skolyoz denilen omurga eğriliğinin tedavisinde kullanılan bir yöntemdir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Skolyoz korse tedavisi, omurganın düzgün bir şekilde büyümesine yardımcı olmak ve ilerlemesini engellemek amacıyla kullanılır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Korse, omurga üzerindeki baskıyı azaltarak ve omurgayı doğru konumda tutarak çalışır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Tedavi süresi genellikle 1 ila 4 yıl arasında değişebilir ve korse genellikle günün büyük bir bölümünde giyilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Tedavinin etkinliği, skolyozun şiddetine, hastanın yaşına ve korse kullanımının sıklığına bağlı olarak değişebilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Skolyoz korse tedavisi, cerrahi müdahale gerektirmeyen hafif ila orta dereceli skolyoz vakalarında sıklıkla kullanılan bir tedavi yöntemidir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ancak, ciddi skolyoz vakalarında cerrahi müdahale gerekebilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Cerrahi müdahale sonrası da korse kullanılmalıdır. 

provital skolyoz korse

Korse Fiyatları

money 1179 svgrepo com Korse fiyatları kliniğimizde 5.000 Tl‘den başlamaktadır.

SGK Ödemesi

help 1436 svgrepo com Sgk ortez ödemelerinde 200 Tl ile 4000 Tl arasında devlet desteği sağlamaktadır. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

►Sgk Devlet Desteği

help 1436 svgrepo com Sgk korse ödemelerinde devlet desteği sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

tick svgrepo com 2 Sgk desteği alabilmek için aşağıda şartları sağlamanız gerekmektedir ;

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Sgk sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bağkur sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yeşil kart sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Genel sağlık sigortası sahibi olmak

tick svgrepo com 2 Sgk devlet desteği sorgulamak için butona tıklayınız

provitalprotez sgk ödemeleri

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Soru Sor

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Telefonla Görüş

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Görüntülü Ön Muayene Talep Et

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Kliniğimize Gelmeden Önce Görüntülü Ön Muayene Olabilirsiniz

İş Ortaklarımız

Ottobock-Össur-Bionest-Bebionic-Ortotek-Touchbionics
Burhan ArslanBurhan Arslan
17:40 13 Feb 24
Provital protez ailesine vermiş oldukları emeğe ve desteğe canı gönülden teşekkür ederiz gerçekten işini bilen kaliteli ve uzman ekibiyle mustafa beye saygılarımızı sunuyoruz kesinlikle tavsiye ediyoruz 👏👏
Suriye TurkiyeSuriye Turkiye
13:38 12 Feb 24
Babamın şeker hastası olduğu için ayağı kesildi, biz de bu merkezle ilgilendik. Gerçekten harika bir merkez ve hizmetleri çok mükemmel. Gerçekten kendisine çok minnettarız. Bu harika merkez için çok teşekkür ederiz.
Necati ArpaciNecati Arpaci
13:06 12 Feb 24
Annemin ayağı sekerden dolayi ayagi kesildi protez için çok gezdim araştırdım ve provital protez geldik bize protez yaptılar cok memnun kaldık burdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum en önemlisi müşteri memnuniyeti cok iyi fiyat konusunda çok yardımcı oldular hep güler yüzlü insanlar
Tarum RumetTarum Rumet
07:39 11 Feb 24
Provital protez uzmanlarından ve çalışanlarından çok memnun kaldık 1,5 yaşında oğlum var dafo ayakkabıları için Darıcadan Provital protez merkezine geldik.Sonuç çok başarılı ve fiyatları piyasaya göre çok uygun ben bundan sonraki ayakkabılarıda Provital de yaptıracağım. Çok teşekkür ederim hepinize.
fatih temüzfatih temüz
13:07 07 Feb 24
Teşekkürler ederim Mustafa beye çok ilgilendi bizimle aldığım afo için tekrar teşekkür ederim
Kezban AvcuKezban Avcu
17:02 11 Dec 23
Oğluma uzun bacak ortezi yaptırdık. Allah razı olsun çok yardımcı oldular evimize gelip ölçü aldılar. Ayrıca çok araştırdım diğer firmalar iki katı ücret istedi onlar yarı fiyatına aynı ürünü yaptılar. Sadede kar amacı gütmeden işini severek yapan ekibe ve ustaya çok teşekkür ederiz. Hayırlı bereketli satışlar dileriz 🤲🏻
Mehmet TatarMehmet Tatar
08:27 20 Nov 23
Bir buçuk sene önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacak diz üstünden ampute oldum. Osmaniyeden yapmış olduğum araştırmalara göre provitalprotez ile tanıştım. İstanbul'a geldim protezimin tüm işlemleri yapıldı. İlgi ve alakadan inanılmaz memnun kaldım.Artik yürüyorum herkese tavsiye ederim.
js_loader

Harita

Scan the code