HAKKIMIZDA

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Provital Protez, İstanbul Bayrampaşa’da hizmet veren bir protez ve ortez kliniğidir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Klinikde protez bacak, protez kol, silikon protezler, afo, dafo, kafo, grafo, pafo, uzun yürüme cihazı,skolyoz korsesi gibi ortopedik ürünler üretilmekte ve uygulanmaktadır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kliniğimiz, hizmet serüvenine sadece Türkiye ile devam etmiyor, başta Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden hasta kabul etmektedir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Hastalar, ülkerine göre hangi dili konuşuyor ise o dil üzerinden hastalar ile iletişime geçilir ve hastaların Türkiyede rahat bir ortam bulmaları sağlanır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Provital Protez günümüze kadar 1000’lerce hastaya çözüm odaklı seçenekler sunmuş ve bu konuda başarılı olmuş bir kliniktir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Provital Protez olarak, uzman ve geniş kadromuz ile hastalara yaklaşımımız tamamen kurumsal ve sonuç odaklıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bizler, insanların yaşam kalitelerini artırmak ve sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için varız.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bizimle iletişime geçmek için lütfen bize ulaşın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 İhtiyaçlarınıza uygun çözümler için buradayız.

Burhan ArslanBurhan Arslan
17:40 13 Feb 24
Provital protez ailesine vermiş oldukları emeğe ve desteğe canı gönülden teşekkür ederiz gerçekten işini bilen kaliteli ve uzman ekibiyle mustafa beye saygılarımızı sunuyoruz kesinlikle tavsiye ediyoruz 👏👏
Suriye TurkiyeSuriye Turkiye
13:38 12 Feb 24
Babamın şeker hastası olduğu için ayağı kesildi, biz de bu merkezle ilgilendik. Gerçekten harika bir merkez ve hizmetleri çok mükemmel. Gerçekten kendisine çok minnettarız. Bu harika merkez için çok teşekkür ederiz.
Necati ArpaciNecati Arpaci
13:06 12 Feb 24
Annemin ayağı sekerden dolayi ayagi kesildi protez için çok gezdim araştırdım ve provital protez geldik bize protez yaptılar cok memnun kaldık burdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum en önemlisi müşteri memnuniyeti cok iyi fiyat konusunda çok yardımcı oldular hep güler yüzlü insanlar
Tarum RumetTarum Rumet
07:39 11 Feb 24
Provital protez uzmanlarından ve çalışanlarından çok memnun kaldık 1,5 yaşında oğlum var dafo ayakkabıları için Darıcadan Provital protez merkezine geldik.Sonuç çok başarılı ve fiyatları piyasaya göre çok uygun ben bundan sonraki ayakkabılarıda Provital de yaptıracağım. Çok teşekkür ederim hepinize.
fatih temüzfatih temüz
13:07 07 Feb 24
Teşekkürler ederim Mustafa beye çok ilgilendi bizimle aldığım afo için tekrar teşekkür ederim
Kezban AvcuKezban Avcu
17:02 11 Dec 23
Oğluma uzun bacak ortezi yaptırdık. Allah razı olsun çok yardımcı oldular evimize gelip ölçü aldılar. Ayrıca çok araştırdım diğer firmalar iki katı ücret istedi onlar yarı fiyatına aynı ürünü yaptılar. Sadede kar amacı gütmeden işini severek yapan ekibe ve ustaya çok teşekkür ederiz. Hayırlı bereketli satışlar dileriz 🤲🏻
Mehmet TatarMehmet Tatar
08:27 20 Nov 23
Bir buçuk sene önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacak diz üstünden ampute oldum. Osmaniyeden yapmış olduğum araştırmalara göre provitalprotez ile tanıştım. İstanbul'a geldim protezimin tüm işlemleri yapıldı. İlgi ve alakadan inanılmaz memnun kaldım.Artik yürüyorum herkese tavsiye ederim.
js_loader
Harita
Scan the code