provitalprotez protez bacak

►Sporcu Protezleri

tick svgrepo com 2 Sporcu protezleri, engelli sporcuların performanslarını artırmak ve rekabetçi sporlara katılımlarını sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış protez cihazlardır.

tick svgrepo com 2 Bu protezler, engellilere hareketlilik ve spor yapma yeteneği kazandırmak için geliştirilmiştir.

tick svgrepo com 2 Sporcu protezleri, spesifik spor branşlarına ve engel türlerine göre farklı şekillerde tasarlanabilir.

tick svgrepo com 2 Örneğin, koşu için tasarlanmış protez ayaklar, hızlı koşma ve yüksek performans için optimize edilmiştir.

tick svgrepo com 2 Bu ayaklar, hafif ve esnek yapıya sahip olup enerji dönüşümünü en iyi şekilde kullanmayı sağlar.

tick svgrepo com 2 Ayrıca, sporcu protezleri, futbol, basketbol, tenis gibi takım sporlarında veya yüzme, kayak, bisiklet gibi diğer spor dallarında kullanılmak üzere özelleştirilebilir.

tick svgrepo com 2 Sporcu protezleri, engelli sporcuların yeteneklerini tam olarak kullanabilmelerini sağlar ve rekabetçi ortamda daha iyi performans göstermelerine yardımcı olur.

►Sporcu Protez Fiyatı

money 1179 svgrepo com Sporcu protez bacak fiyatını öğrenmek için butona tıklayınız.

provitalprotez sporcu protezi

Ottobock 1e90 Sprinter

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Koşmak için ideal olan 1E90 sprinter koşu protezi, transtibiyal ve transfemoral amputeler için düşük dirençli yüksek itiş gücü üreten karbon yay konturuna sahip hafif, yüksek performanslı bir protezdir.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez koşu protezi

Ottobock 1e91 Runner

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Esnek ve hafif karbon fiber yay ile tasarlanan 1E91 koşu protezi, dönüşlerde koşuculara gelişmiş denge ve dinamik tepki ve yay sertliği sağlayarak kullanıcının tercihlerine uyum sağlar.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez sporcu protezi

Ottobock 1e95 Challenger

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 1E95 koşu protezi saha ve koşu sporları için uygun su geçirmez bir spor ayağıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yenilikçi darbe azaltma özellikleri, kullanıcı konforu için gelişmiş enerji geri dönüşü sağlar.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez sporcu protezi

Ottobock 1e93 Çocuk

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Runner Junior çocuk koşu protezi’nin karakteristik özelliği, sporcuya güçlü bir koşu sağlamakla kalmayıp dengeli dönüş özellikleri sağlayan dayanıklı ve hafif karbon yay kullanmasıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Runner Junior‘un dinamikleri ve yay sertliği, adaptörü karbon yayın yanında kaydırarak gereksinimlere göre uyarlanabilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Daha rahat çalışma ve daha fazla yay sapması nedeniyle konfor için adaptörün önden konumlandırılmıştır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 İleri itiş gücünün artması nedeniyle güçlü çalışma için adaptörün arka konuma yerleştirilmiştir.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez koşu protezi

Össur Cheetah Xtend

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Karbon fiber kıvrımıyla pürüzsüz bir şekilde uç kısıma doğru sürekli yuvarlanmak için tasarlanan Össur Cheetah Xtend koşu protezi, daha uzun deparlar ve kısa mesafeli koşular için idealdir.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez koşucu protezi

Flex-Run With NIKE Sole

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Uzun mesafeli koşu için daha uzun burun kolu ve verimli enerji kazanımı sunan Flex-Run koşu protezi, triatonlar gibi etkinliklerde özellikle yenilikçi Nike markası ile birleşerek daha fazla tutuş sunmaktadır.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez koşu protezi

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Soru Sor

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Telefonla Görüş

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Görüntülü Ön Muayene Talep Et

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Kliniğimize Gelmeden Önce Görüntülü Ön Muayene Olabilirsiniz

provitalprotez

Neden ProvitalProtez?

check mark square 2 svgrepo com Evinize kadar gelerek ÜCRETSİZ  bir şekilde sizi muayene ediyoruz

check mark square 2 svgrepo com Amputasyon ameliyatı sonrası protez kullanabilmeniz için ön bilgileri verip, hazırlıklarınızı yapıyoruz 

check mark square 2 svgrepo com Protezin baştan sona yapım süresi boyunca sizleri özel VIP şirket aracımız ile evinizden kliniğimize, kliniğimizden evinize ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com İstanbul dışından gelecek kişileri Otogar veya Havaalanı noktalarından Ücretsiz olarak özel VIP şirket aracımız ile alıyor, konaklayacakları yer ve kliniğimiz arasında yine ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com Geniş uzman kadromuz ile sizlerle özel olarak ilgileniyor tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tüm protez süreciniz boyunca sizlere Ücretsiz fizyoterapi desteği veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com İş kazalarında kişilere izlemeleri gereken yol hakkında Ücretsiz danışmanlık veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tedavi öncesi veya sonrası bizlere ulaşabilmeniz adına 7/24 bizleri arayarak her türlü bilgiyi alma imkanı sunuyoruz

check mark square 2 svgrepo com UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ 

İş Ortaklarımız

Ottobock-Össur-Bionest-Bebionic-Ortotek-Touchbionics
Burhan ArslanBurhan Arslan
17:40 13 Feb 24
Provital protez ailesine vermiş oldukları emeğe ve desteğe canı gönülden teşekkür ederiz gerçekten işini bilen kaliteli ve uzman ekibiyle mustafa beye saygılarımızı sunuyoruz kesinlikle tavsiye ediyoruz 👏👏
Suriye TurkiyeSuriye Turkiye
13:38 12 Feb 24
Babamın şeker hastası olduğu için ayağı kesildi, biz de bu merkezle ilgilendik. Gerçekten harika bir merkez ve hizmetleri çok mükemmel. Gerçekten kendisine çok minnettarız. Bu harika merkez için çok teşekkür ederiz.
Necati ArpaciNecati Arpaci
13:06 12 Feb 24
Annemin ayağı sekerden dolayi ayagi kesildi protez için çok gezdim araştırdım ve provital protez geldik bize protez yaptılar cok memnun kaldık burdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum en önemlisi müşteri memnuniyeti cok iyi fiyat konusunda çok yardımcı oldular hep güler yüzlü insanlar
Tarum RumetTarum Rumet
07:39 11 Feb 24
Provital protez uzmanlarından ve çalışanlarından çok memnun kaldık 1,5 yaşında oğlum var dafo ayakkabıları için Darıcadan Provital protez merkezine geldik.Sonuç çok başarılı ve fiyatları piyasaya göre çok uygun ben bundan sonraki ayakkabılarıda Provital de yaptıracağım. Çok teşekkür ederim hepinize.
fatih temüzfatih temüz
13:07 07 Feb 24
Teşekkürler ederim Mustafa beye çok ilgilendi bizimle aldığım afo için tekrar teşekkür ederim
Kezban AvcuKezban Avcu
17:02 11 Dec 23
Oğluma uzun bacak ortezi yaptırdık. Allah razı olsun çok yardımcı oldular evimize gelip ölçü aldılar. Ayrıca çok araştırdım diğer firmalar iki katı ücret istedi onlar yarı fiyatına aynı ürünü yaptılar. Sadede kar amacı gütmeden işini severek yapan ekibe ve ustaya çok teşekkür ederiz. Hayırlı bereketli satışlar dileriz 🤲🏻
Mehmet TatarMehmet Tatar
08:27 20 Nov 23
Bir buçuk sene önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacak diz üstünden ampute oldum. Osmaniyeden yapmış olduğum araştırmalara göre provitalprotez ile tanıştım. İstanbul'a geldim protezimin tüm işlemleri yapıldı. İlgi ve alakadan inanılmaz memnun kaldım.Artik yürüyorum herkese tavsiye ederim.
js_loader

Harita

Scan the code