provitalprotez protez bacak

►Çocuk Bacak Protezleri

tick svgrepo com 2 Ampute çocukları, erkan yaşta çok fonksiyonel bir protez olmasa bile, protezle tanıştırmak gerekir.

tick svgrepo com 2 Bunun asıl sebebi gelecekte protez kabullenme sürecini kolaylaştırmaktır.

tick svgrepo com 2 Çocuk protezleri, yetişkin protezlerine kıyasla daha hızlı bir kronoloji ile değişiyor olması sebebiyle tıpkı çocuk elbiseleri veya ayakkabıları gibi büyüme zaman diliminin doğru hesaplanarak hazırlanması ve uygulanması gerekmektedir.

tick svgrepo com 2 Soketin doğru hazırlanması, eklem uyumu çocuk protezleri olmazsa olmazlarıdır.

tick svgrepo com 2 Çocukların yaşları itibarıyla protez kullanımına adapte edilmeleri zamana yayılarak yapılması gereken bir süreçtir.

tick svgrepo com 2 Bu noktada biz uygulayıcıların yanı sıra ailelere de sorumluluk düşüyor.

tick svgrepo com 2 Bizler, çocuk protezleri ebeveynlere çocuğu demoralize etmeden adapte konusunda eğitimler veriyoruz.

tick svgrepo com 2 Kullanım takvimi belirleyip, mesela ilk hafta günde 1-2 saat, ikinci hafta günde 3-4 saat, üçüncü haftada günde 6 saat gibi uygulama süreleriyle birden değil zamana yayarak alıştırmalar yapılmasını ve çocuk protezleri, çocuğun günlük yaşamındaki bir parça olmasına yönelik sürecin esnek olmasının öneriyoruz.

tick svgrepo com 2 Eğitim ile birlikte ampüte çocuklar için uzun yürüyüşlere çıkmak, daha fazla ayakta kalabilmek, eğilmek, oyun oynamak, koşmak, sıçramak daha da kolaylaşmaktadır.

►Çocuk Bacak Protez Fiyatı

money 1179 svgrepo com Çocuk protez bacak fiyatını öğrenmek için butona tıklayınız.

provitalprotez çocuk protez bacak

Flex Foot Junior

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Flex-Foot Junior, çocukların çeşitli hareketleri için ihtiyaç duyulan desteği ve esnekliği sunmak üzere tasarlanmış karbon fiber bir çocuk protezleridir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Flex-Foot Junior,yüksek enerjili çocuklar için özellikle uygundur.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Piramit adaptörün şekli, ayağın kademeli olarak sertleşmesine katkıda bulunur.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Karbon fiber katmanlama tekniği ise çocukların çeşitli hareketleri için ihtiyaç duyulan desteği ve esnekliği sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Hava koşullarına dayanıklı bir cihaz ıslak veya nemli ortamlarda kullanım sağlar ancak suya dayanıklı değildir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Gövdeye herhangi bir yönden temiz su sıçramasının hiçbir zararlı etkisi yoktur.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Temiz su ile temastan sonra iyice kurulanmalıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Sandaletlerle kullanım için dar ve anatomik olarak doğru bir ayak kılıfı vardır.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez çocuk protezi

Total Knee Junior

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Össur Total Knee Junior, transfemoral veya diz dezartikülasyon amputasyonu olan ve düşük, orta, yüksek ve aşırı darbeye kadar çok çeşitli aktivitelere katılmayı sağlayan çocuklar için çok yönlü ve doğal bir his veren pediatrik çocuk protezidir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Katlanması kolay Total Knee Junior, 160 dereceye kadar diz fleksiyonu sunar.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Total Knee Junior ile, hafif yürüyüş ve evde dolaşma, merdiven çıkma ve koşma, hatta ağır kaldırma, saha sporları ve uzun mesafe koşusu gibi aktivitelerin tümü bu kullanımı kolay pediatrik diz protezi ile mümkündür.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Össur Total Knee Junior, 100 kg hasta ağırlığını destekleyebilir ve yalnızca 0,87 kg ağırlığındadır, bu da pediatrik hastalar için doğal hareket, yürüme kolaylığı ve genel güvenlik sağlama becerisine katkıda bulunur.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez çocuk protezi

Single Axis Knee Joint

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Single axis knee joint minyatür hidrolik sistem çocuk protezi, değişen yürüme hızlarına dinamik adaptasyonu sağlar.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Uzatma ve bükülme durumu, çocuk protezleri kullanıcılarının hareketliliğine göre ayrı ayrı ayarlanabilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Salınım fazını kontrol etmek için bireysel olarak ayarlanabilen uzatma destek mekanizmasına sahip modüler diz eklemidir.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez çocuk protezi

Polycntr. Knee Joint

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Alt eklem bölümüne entegre edilmiş bir dönme ünitesi, protez ayağın yük tahliyesi üzerine otomatik geri dönüş ile dönmesine izin verir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 165°’lik fleksiyon ile rahat bir şekilde diz çökme pozisyonu ve ayak dışa doğru döndürülerek çömelme hareketi yapılabilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ayarlanabilir parça sayesinde bireysel olarak ayarlanabilen diz emniyet sistemi vardır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Salınım fazını kontrol etmek için ayrı ayrı ayarlanabilen uzatma destek mekanizması vardır.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez çocuk protezi

Iceross Original Liner

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ameliyat sonrası kullanım için ideal, stabilite ve süspansiyon için basit bir üründür.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Iceross Original’ın takılması ve çıkarılması kolaydır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 İyi bir denge ve süspansiyona ihtiyaç duyan düşük ve yüksek aktivite seviyelerindeki kullanıcılar için önerilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Stabilizing Matrix, piston hareketini etkili bir şekilde en aza indirir.

money 1179 svgrepo com Fiyat listesine gidin

provitalprotez çocuk protez silikonu

►Çocuk Kol Protezi

tick svgrepo com 2 Doğuştan üst ekstremite kaybı olan çocuklar için birçok çocuk kol protezi seçeneği vardır.

tick svgrepo com 2 Bebekler ve yeni yürümeye başlayan çocuklar için basit pasif ellerden, bisiklete binmek veya sopa tutmak için aktiviteye özel tasarlanmış myoelektronik ellere kadar birçok seçenek mevcuttur.

tick svgrepo com 2 Bebekleri, çevrelerindeki dünyayı keşfetmeye başlarken bir protezi kabul etmeye ve kullanmaya teşvik etmek için, bebeklere mümkün olduğunca erken bir protez takılmasını öneririz.

tick svgrepo com 2 18 aya kadar olan bebekler için genellikle küçük pasif eller tercih edilir.

tick svgrepo com 2 İki yaşından itibaren çocuklar genellikle spor ve oyun için aktiviteye özel çocuk protezlerinden yararlanabilirler.

tick svgrepo com 2 Myoelektronik protez takma seçeneği, 3 veya 4 yaşlarında gerçekçi hale gelir.

tick svgrepo com 2 Eklemli bebionic3 genellikle çocuklara uyan daha küçük bir boyuta sahiptir.

►Çocuk Kol Protez Fiyatı

money 1179 svgrepo com Çocuk kol protez fiyatını öğrenmek için butona tıklayınız.

çocuk protez kol provitalprotez

►Sgk Devlet Desteği

help 1436 svgrepo com Sgk protez ödemelerinde devlet desteği sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

tick svgrepo com 2 Sgk desteği alabilmek için aşağıda şartları sağlamanız gerekmektedir ;

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Sgk sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bağkur sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yeşil kart sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Genel sağlık sigortası sahibi olmak

provitalprotez sgk ödemeleri

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Soru Sor

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Telefonla Görüş

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Görüntülü Ön Muayene Talep Et

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Kliniğimize Gelmeden Önce Görüntülü Ön Muayene Olabilirsiniz

provitalprotez

Neden ProvitalProtez?

check mark square 2 svgrepo com Evinize kadar gelerek ÜCRETSİZ  bir şekilde sizi muayene ediyoruz

check mark square 2 svgrepo com Amputasyon ameliyatı sonrası protez kullanabilmeniz için ön bilgileri verip, hazırlıklarınızı yapıyoruz 

check mark square 2 svgrepo com Protezin baştan sona yapım süresi boyunca sizleri özel VIP şirket aracımız ile evinizden kliniğimize, kliniğimizden evinize ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com İstanbul dışından gelecek kişileri Otogar veya Havaalanı noktalarından Ücretsiz olarak özel VIP şirket aracımız ile alıyor, konaklayacakları yer ve kliniğimiz arasında yine ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com Geniş uzman kadromuz ile sizlerle özel olarak ilgileniyor tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tüm protez süreciniz boyunca sizlere Ücretsiz fizyoterapi desteği veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com İş kazalarında kişilere izlemeleri gereken yol hakkında Ücretsiz danışmanlık veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tedavi öncesi veya sonrası bizlere ulaşabilmeniz adına 7/24 bizleri arayarak her türlü bilgiyi alma imkanı sunuyoruz

check mark square 2 svgrepo com UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ 

İş Ortaklarımız

Ottobock-Össur-Bionest-Bebionic-Ortotek-Touchbionics
Burhan ArslanBurhan Arslan
17:40 13 Feb 24
Provital protez ailesine vermiş oldukları emeğe ve desteğe canı gönülden teşekkür ederiz gerçekten işini bilen kaliteli ve uzman ekibiyle mustafa beye saygılarımızı sunuyoruz kesinlikle tavsiye ediyoruz 👏👏
Suriye TurkiyeSuriye Turkiye
13:38 12 Feb 24
Babamın şeker hastası olduğu için ayağı kesildi, biz de bu merkezle ilgilendik. Gerçekten harika bir merkez ve hizmetleri çok mükemmel. Gerçekten kendisine çok minnettarız. Bu harika merkez için çok teşekkür ederiz.
Necati ArpaciNecati Arpaci
13:06 12 Feb 24
Annemin ayağı sekerden dolayi ayagi kesildi protez için çok gezdim araştırdım ve provital protez geldik bize protez yaptılar cok memnun kaldık burdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum en önemlisi müşteri memnuniyeti cok iyi fiyat konusunda çok yardımcı oldular hep güler yüzlü insanlar
Tarum RumetTarum Rumet
07:39 11 Feb 24
Provital protez uzmanlarından ve çalışanlarından çok memnun kaldık 1,5 yaşında oğlum var dafo ayakkabıları için Darıcadan Provital protez merkezine geldik.Sonuç çok başarılı ve fiyatları piyasaya göre çok uygun ben bundan sonraki ayakkabılarıda Provital de yaptıracağım. Çok teşekkür ederim hepinize.
fatih temüzfatih temüz
13:07 07 Feb 24
Teşekkürler ederim Mustafa beye çok ilgilendi bizimle aldığım afo için tekrar teşekkür ederim
Kezban AvcuKezban Avcu
17:02 11 Dec 23
Oğluma uzun bacak ortezi yaptırdık. Allah razı olsun çok yardımcı oldular evimize gelip ölçü aldılar. Ayrıca çok araştırdım diğer firmalar iki katı ücret istedi onlar yarı fiyatına aynı ürünü yaptılar. Sadede kar amacı gütmeden işini severek yapan ekibe ve ustaya çok teşekkür ederiz. Hayırlı bereketli satışlar dileriz 🤲🏻
Mehmet TatarMehmet Tatar
08:27 20 Nov 23
Bir buçuk sene önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacak diz üstünden ampute oldum. Osmaniyeden yapmış olduğum araştırmalara göre provitalprotez ile tanıştım. İstanbul'a geldim protezimin tüm işlemleri yapıldı. İlgi ve alakadan inanılmaz memnun kaldım.Artik yürüyorum herkese tavsiye ederim.

Harita

1/5 - 6 oy verildi!
Scan the code