provitalprotez protez bacak
provitalprotez

Neden ProvitalProtez?

check mark square 2 svgrepo com Evinize kadar gelerek ÜCRETSİZ  bir şekilde sizi muayene ediyoruz

check mark square 2 svgrepo com Amputasyon ameliyatı sonrası protez kullanabilmeniz için ön bilgileri verip, hazırlıklarınızı yapıyoruz 

check mark square 2 svgrepo com Protezin baştan sona yapım süresi boyunca sizleri özel VIP şirket aracımız ile evinizden kliniğimize, kliniğimizden evinize ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com İstanbul dışından gelecek kişileri Otogar veya Havaalanı noktalarından Ücretsiz olarak özel VIP şirket aracımız ile alıyor, konaklayacakları yer ve kliniğimiz arasında yine ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com Geniş uzman kadromuz ile sizlerle özel olarak ilgileniyor tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tüm protez süreciniz boyunca sizlere Ücretsiz fizyoterapi desteği veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com İş kazalarında kişilere izlemeleri gereken yol hakkında Ücretsiz danışmanlık veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tedavi öncesi veya sonrası bizlere ulaşabilmeniz adına 7/24 bizleri arayarak her türlü bilgiyi alma imkanı sunuyoruz

check mark square 2 svgrepo com UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ 

provitalprotez diz altı protez bacak

►Diz Altı Protez Bacak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Diz altı protez bacak türleri aktif vakum sistemli ve pin sistemli olarak ikiye ayrılır.

Diz Altı Protez Bacak Fiyatları

money 1179 svgrepo com Diz altı protez bacak fiyatları kliniğimizde 25.000 Tl‘den başlamaktadır. Protez bacak fiyatları protezin markasına ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

SGK Ödemesi

help 1436 svgrepo com Sgk, diz altı protez bacak ödemelerinde 10.200 Tl ile 18.100 Tl arasında devlet desteği sağlamaktadır. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

provitalprotez ottobock 3r80 diz üstü protez bacak

►Diz Üstü Protez Bacak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Diz üstü protez bacak türleri mekanik kilit sistemli, pnömatik sistemli, hidrolik sistemli ve mikroişlemcili sistemli olarak dörde ayrılır.

Diz Üstü Protez Bacak Fiyatları

money 1179 svgrepo com Diz üstü protez bacak fiyatları kliniğimizde 40.000 Tl‘den başlamaktadır. Protez bacak fiyatları protezin markasına ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. 

SGK Ödemesi

help 1436 svgrepo com Sgk diz üstü protez bacak ödemelerinde 14.500 Tl ile 82.000 Tl arasında devlet desteği sağlamaktadır. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

►Sgk Devlet Desteği

help 1436 svgrepo com Sgk protez bacak ödemelerinde devlet desteği sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

tick svgrepo com 2 Sgk desteği alabilmek için aşağıda şartları sağlamanız gerekmektedir ;

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Sgk sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bağkur sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yeşil kart sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Genel sağlık sigortası sahibi olmak

tick svgrepo com 2 Sgk devlet desteği sorgulamak için butona tıklayınız

provitalprotez sgk ödemeleri

HİZMET SÜRECİMİZ

1

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Uzmanlarımız Evinize gelerek hasta üzerinde gerekli incelemeleri yaparlar. Daha sonra hastanın protez bacak kullanabilmesi için gerekli ön bilgiler ve uygulanması gerek tüm işlemler yapılır. Sonrasında hastaya protez bacak türleri ve protezlerin fiyatları anlatılır. Sonrasında uzmanlarımız ve hasta kendisine en uygun protez bacak türüne karar verir. 

2

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Karar sonrası Özel VIP aracımız ile hasta evinden tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde kliniğimize getirilir. Klinikte uzmanlarımız tekrar gerekli incelemeleri yaptıktan sonra hastadan ölçü alma işlemine başlanır. Yaklaşık 20-30 dk’lık ölçü işlemi sonrası hastanın bilgileri alınır ve protez bacak yapılır. Hasta ve yakınları Özel VIP aracımız ile tekrar ÜCRETSİZ bir şekilde evine kadar bırakılır.

3

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Tedavi sonrası hastalara fizyoterapi desteği verilir. Bu eğitimde protez bacak ile yürürken YAPILMASI ve YAPILMAMASI  gereken herşey anlatılır.Düz yolda yürüme, engebeli yolda yürüme, merdiven inip-çıkma gibi gündelik hayat aktiviteleri hastaya anlatılır. Sonrasında kullanılan protezin tüm özellikleri hastaya anlatılarak detaylı tüm eğitimler verilir. Eğitim sonrası hastalar kliniğimize 7/24 ulaşabilmektedirler.

provitalprotez

Uzmana Sor

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Soru Sor

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Telefonla Görüş

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Görüntülü Ön Muayene Talep Et

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Kliniğimize Gelmeden Önce Görüntülü Ön Muayene Olabilirsiniz

İş Ortaklarımız

Ottobock-Össur-Bionest-Bebionic-Ortotek-Touchbionics
Burhan ArslanBurhan Arslan
17:40 13 Feb 24
Provital protez ailesine vermiş oldukları emeğe ve desteğe canı gönülden teşekkür ederiz gerçekten işini bilen kaliteli ve uzman ekibiyle mustafa beye saygılarımızı sunuyoruz kesinlikle tavsiye ediyoruz 👏👏
Suriye TurkiyeSuriye Turkiye
13:38 12 Feb 24
Babamın şeker hastası olduğu için ayağı kesildi, biz de bu merkezle ilgilendik. Gerçekten harika bir merkez ve hizmetleri çok mükemmel. Gerçekten kendisine çok minnettarız. Bu harika merkez için çok teşekkür ederiz.
Necati ArpaciNecati Arpaci
13:06 12 Feb 24
Annemin ayağı sekerden dolayi ayagi kesildi protez için çok gezdim araştırdım ve provital protez geldik bize protez yaptılar cok memnun kaldık burdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum en önemlisi müşteri memnuniyeti cok iyi fiyat konusunda çok yardımcı oldular hep güler yüzlü insanlar
Tarum RumetTarum Rumet
07:39 11 Feb 24
Provital protez uzmanlarından ve çalışanlarından çok memnun kaldık 1,5 yaşında oğlum var dafo ayakkabıları için Darıcadan Provital protez merkezine geldik.Sonuç çok başarılı ve fiyatları piyasaya göre çok uygun ben bundan sonraki ayakkabılarıda Provital de yaptıracağım. Çok teşekkür ederim hepinize.
fatih temüzfatih temüz
13:07 07 Feb 24
Teşekkürler ederim Mustafa beye çok ilgilendi bizimle aldığım afo için tekrar teşekkür ederim
Kezban AvcuKezban Avcu
17:02 11 Dec 23
Oğluma uzun bacak ortezi yaptırdık. Allah razı olsun çok yardımcı oldular evimize gelip ölçü aldılar. Ayrıca çok araştırdım diğer firmalar iki katı ücret istedi onlar yarı fiyatına aynı ürünü yaptılar. Sadede kar amacı gütmeden işini severek yapan ekibe ve ustaya çok teşekkür ederiz. Hayırlı bereketli satışlar dileriz 🤲🏻
Mehmet TatarMehmet Tatar
08:27 20 Nov 23
Bir buçuk sene önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacak diz üstünden ampute oldum. Osmaniyeden yapmış olduğum araştırmalara göre provitalprotez ile tanıştım. İstanbul'a geldim protezimin tüm işlemleri yapıldı. İlgi ve alakadan inanılmaz memnun kaldım.Artik yürüyorum herkese tavsiye ederim.
js_loader
Harita
Scan the code