provitalprotez ortez

►Kişiye Özel Tabanlık

tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık doğuştan veya sonradan gelişen sebepler ile ayağında sorun oluşan kişilerin kullanması gereken bir tabanlık cinsidir.

tick svgrepo com 2 Ayak sağlığı çok önemli bir unsurdur fakat insanlar bu durumu göz ardı edebilmektedirler.

tick svgrepo com 2 Genellikle çocukluk çağlarda oluşan ayak problemleri erken yaşta teşhis edilmedikçe, ileri yaşlarda iyileşme oranı azalmaktadır.

►Kişiye Özel Tabanlık Çeşitleri

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Eva Tabanlık

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Karbon Tabanlık

tick svgrepo com 2 Ayak, vücudun en önemli organlarından ilk sıralarda yer almaktadır.

tick svgrepo com 2 Günlük hayatımızda en çok kullanıdığımız organımız olan ayaklar zaman içerisinde hasar almakta ve deforme olmaktadırlar.

tick svgrepo com 2 Ayaklarda oluşabilecek hasarlar müdahale edilmedikçe aşılmaz sorunlar yaratabilirler.

tick svgrepo com 2 Ayak problemleri durumunda kişiye özel tabanlık kullanılmadığı takdirde ilk etkilenecek organ bacaklardır.

►Kişiye Özel Tabanlık Fiyatları

money 1179 svgrepo com Kişiye özel tabanlık fiyatlarını öğrenmek için butona tıklayınız.

provitalprotez kişiye özel tabanlık

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık yapımında provitalprotez kliniği olarak teknik ekibimiz, uzman kadromuz ve en son teknoloji ile üretilmiş analiz cihazımız ile sizlere en kaliteli kişiye özel tabanlığı yapıyoruz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Provitalprotez kişiye özel tabanlık için önce şikayetlerinizi dinliyor sizlere bir ön rapor hazırlıyoruz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bu rapor doğrultusunda birçok kişide genellikle ayak tabanlarından şiddetli bir acı, bacaklarda dizlerde ve bel bölgesinde şiddetli bir ağrı gözlemlenmektedir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bu tür durumların daha da artmaması adına özel tabanlık kullanımı şarttır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık analizi, ayak da var olan problemleri görmemiz açısından bize yardımcı olan bir analiz türüdür.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 En son teknolojik donanımla üretilmiş kişiye özel ayak analiz cihazımız ile Provitalprotez kliniği olarak ÜCRETSİZ bir şekilde ayaklarınızı analiz ediyoruz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ayağa özel tabanlık kullanmama gerek var mı?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık nedir?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık tam olarak ne işe yarar?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Sporcular için özel tabanlık kullanmalılar mıdır?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Özel tabanlık fiyatları nedir?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Sporcular için kişiye özel tabanlık ücretleri nedir? gibi sorularınızı en doğru şekilde cevaplıyoruz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Tabi ki ayak da ki problemleri ölçerken başvurduğumuz tek şey kişiye özel tabanlık analiz cihazımız değildir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Provitalprotez kliniğinin işinde uzman ortopedistleri ile ayaklarınızın analizini çıplak göz ile yapıyor ve sizlere en uygun size özel tabanlık cinsinin ne olduğuna karar veriyoruz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Tabanlıklarımız %100 kişiye özel olarak üretilmektedir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ayak analizi ile problemler belirlenir ve ayak yapısına göre tabanlık üretilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel ayak tabanlıklarımız kullanıcı hatası olmadıkça 6 aydan önce deforme olmazlar.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel ayak tabanlıklarımız en kaliteli ham maddeler ile üretilmektedir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel ayak tabanlıklarımızda sorunun olduğu bölgeler özel jellerimiz ile yumuşatılır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel ayak tabanlıklarımızda herhangi bir sorun olması durumunda hemen müdahale edilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Düz tabanlık, ayak içi yükselmesi veya diğer sorunları olan çocukların kişiye özel tabanlık kullanması şarttır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlıklar ayaklardaki sorunlara bire bir çözüm olma mantığı ile üretilirler.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Örneğin ayak da düz tabanlık (pes plano) varsa kişiye özel tabanlık da ayak çukuru yükseltilerek istenen sonuç elde edilir ve ayaktaki düzelme oranı 6 ayda bir ayak analizi yaptırılarak kontrol edilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık analizi yapılmadan önce ortopedistlerimiz ile ayaklarınıza ön muayene yapılarak bir rapor hazırlanıyor ve gerekli açıklamalar yapılıyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Daha sonra provitalprotez özel tabanlık için statik ayak analizi ve dinamik ayak analizi hakkında bilgiler veriliyor.  

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Sonrasında kişiden ayakkabılarını çıkartarak özel tabanlık analiz cihazımızın üzerine çıkmasını istiyoruz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bu şekilde statik ayak analizimiz başlamış oluyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye gerekli pozisyon verilerek statik analiz tamamlanıyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bir sonraki aşamada dinamik ayak analizimiz başlıyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye bilgiler verilerek ne yapması gerektiği anlatılıyor ve kişiye özel ayak analiz cihazımızın üzerine iki ayak içinde birer kez basarak yürümesi söyleniyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Böylelikle kişiye özel ayak analizi bitmiş oluyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ön rapor ile provitalprotez kişiye özel tabanlık analiz raporu ve bilgiler karşılaştırılıyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Genellikle ön rapor ve kişiye özel ayak analiz raporu %99,9 aynı çıkmaktadır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Dünya üzerindeki bütün insanların anatomisi farklıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Haliyle bütün insanların da ayak anatomileri farklıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bir kişinin ayağında oluşan sorun diğer bir kişide aynı şekilde olmaz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bazı insanlar düz tabanlık sorununa sahipken, bazıları da ayak içi yükselmesi sorunu ile karşı karşıyadır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Haliyle her insanın ayak numarası da aynı değildir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ne yazık ki bazı kişiler kullanılmış veya 2. el tabanlıklar kullanarak hasar görmüş ayaklarını sağlık bulma umuduyla daha da geri dönüşü olmayan bir duruma sokuyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Bu nedenle provitalprotez kişiye özel tabanlıklar için mutlaka kliniğimiz ile iletişime geçilip özel tabanlık analizi yaptırılması şarttır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 İnsanlar kişiye özel tabanlık konusunda ne yazık ki bilinçsiz bir şekilde hareket etmektedir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 İnsanlar kişiye özel tabanlık için hazır ürün satan medikallere gitmektedirler.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Medikaller insanlara özel tabanlık vermek yerine, seri üretim tabanlıklar vermektedir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Medikaller insanlara kişiye özel tabanlık analizi yapamazlar çünkü bu kişiler ortopedist değildirler.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlıklar ortopedi kliniklerinde yaptırılmalıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık fiyatları, hastanın ayak durumuna ve tabanlık da istenen ekstralara göre değişmektedir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişinin ayağında düz tabanlık mı var?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Topuk dikeni ağrı seviyesi nedir?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık hangi tarzda yapılacak?

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık da kullanılacak malzeme kalitesi ne olacak? gibi sorular kişiye özel tabanlık fiyatını etkileyen faktörlerdir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kliniğimizde yapılan tüm ayak analizleri ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Provitalprotez kliniğimizi ziyaret ederek burada hiçbir şekilde ücret ödemeden ayaklarınızı analiz ettirebilirsiniz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Daha sonrasında sizlere analizlerinizin çıktısını da vermekteyiz.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Kişiye özel tabanlık kullanılmamasıbacaklarda iç tarafa doğru eğrilme, dış tarafa doğru eğrilme, bacak da yamulma veya ayak bileğinde yamulma gibi sorunların gelişmesine sebep olur.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ayak problemlerine erken yaşta müdahele edilmez ise, kişiler ileri yaşlarda çok daha büyük problemlerle karşı karşıya kalabilirler.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Çocukluk yaşlarda başlayan düz tabanlık veya ayak çukurunun yükselmesi gibi durumlarda kişi özel tabanlık kullanılması şarttır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 50 yaş üstü kadınlarda oluşan topuk dikeni sorunu da ayağa özel tabanlık kullanılmasının şart olduğu diğer bir problem türüdür.

►Sgk Devlet Desteği

help 1436 svgrepo com Sgk tabanlık ödemelerinde devlet desteği sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

tick svgrepo com 2 Sgk desteği alabilmek için aşağıda şartları sağlamanız gerekmektedir ;

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Sgk sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2  Bağkur sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yeşil kart sahibi olmak

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Genel sağlık sigortası sahibi olmak

tick svgrepo com 2 Sgk devlet desteği sorgulamak için butona tıklayınız

provitalprotez sgk ödemeleri

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Soru Sor

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Telefonla Görüş

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Görüntülü Ön Muayene Talep Et

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Kliniğimize Gelmeden Önce Görüntülü Ön Muayene Olabilirsiniz

İş Ortaklarımız

Ottobock-Össur-Bionest-Bebionic-Ortotek-Touchbionics
Burhan ArslanBurhan Arslan
17:40 13 Feb 24
Provital protez ailesine vermiş oldukları emeğe ve desteğe canı gönülden teşekkür ederiz gerçekten işini bilen kaliteli ve uzman ekibiyle mustafa beye saygılarımızı sunuyoruz kesinlikle tavsiye ediyoruz 👏👏
Suriye TurkiyeSuriye Turkiye
13:38 12 Feb 24
Babamın şeker hastası olduğu için ayağı kesildi, biz de bu merkezle ilgilendik. Gerçekten harika bir merkez ve hizmetleri çok mükemmel. Gerçekten kendisine çok minnettarız. Bu harika merkez için çok teşekkür ederiz.
Necati ArpaciNecati Arpaci
13:06 12 Feb 24
Annemin ayağı sekerden dolayi ayagi kesildi protez için çok gezdim araştırdım ve provital protez geldik bize protez yaptılar cok memnun kaldık burdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum en önemlisi müşteri memnuniyeti cok iyi fiyat konusunda çok yardımcı oldular hep güler yüzlü insanlar
Tarum RumetTarum Rumet
07:39 11 Feb 24
Provital protez uzmanlarından ve çalışanlarından çok memnun kaldık 1,5 yaşında oğlum var dafo ayakkabıları için Darıcadan Provital protez merkezine geldik.Sonuç çok başarılı ve fiyatları piyasaya göre çok uygun ben bundan sonraki ayakkabılarıda Provital de yaptıracağım. Çok teşekkür ederim hepinize.
fatih temüzfatih temüz
13:07 07 Feb 24
Teşekkürler ederim Mustafa beye çok ilgilendi bizimle aldığım afo için tekrar teşekkür ederim
Kezban AvcuKezban Avcu
17:02 11 Dec 23
Oğluma uzun bacak ortezi yaptırdık. Allah razı olsun çok yardımcı oldular evimize gelip ölçü aldılar. Ayrıca çok araştırdım diğer firmalar iki katı ücret istedi onlar yarı fiyatına aynı ürünü yaptılar. Sadede kar amacı gütmeden işini severek yapan ekibe ve ustaya çok teşekkür ederiz. Hayırlı bereketli satışlar dileriz 🤲🏻
Mehmet TatarMehmet Tatar
08:27 20 Nov 23
Bir buçuk sene önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacak diz üstünden ampute oldum. Osmaniyeden yapmış olduğum araştırmalara göre provitalprotez ile tanıştım. İstanbul'a geldim protezimin tüm işlemleri yapıldı. İlgi ve alakadan inanılmaz memnun kaldım.Artik yürüyorum herkese tavsiye ederim.
js_loader

Harita

Scan the code