provitalprotez silikon protez
provitalprotez

Neden ProvitalProtez?

check mark square 2 svgrepo com Evinize kadar gelerek ÜCRETSİZ  bir şekilde sizi muayene ediyoruz

check mark square 2 svgrepo com Amputasyon ameliyatı sonrası protez kullanabilmeniz için ön bilgileri verip, hazırlıklarınızı yapıyoruz 

check mark square 2 svgrepo com Protezin baştan sona yapım süresi boyunca sizleri özel VIP şirket aracımız ile evinizden kliniğimize, kliniğimizden evinize ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com İstanbul dışından gelecek kişileri Otogar veya Havaalanı noktalarından Ücretsiz olarak özel VIP şirket aracımız ile alıyor, konaklayacakları yer ve kliniğimiz arasında yine ÜCRETSİZ olarak taşıyoruz

check mark square 2 svgrepo com Geniş uzman kadromuz ile sizlerle özel olarak ilgileniyor tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tüm protez süreciniz boyunca sizlere Ücretsiz fizyoterapi desteği veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com İş kazalarında kişilere izlemeleri gereken yol hakkında Ücretsiz danışmanlık veriyoruz

check mark square 2 svgrepo com Tedavi öncesi veya sonrası bizlere ulaşabilmeniz adına 7/24 bizleri arayarak her türlü bilgiyi alma imkanı sunuyoruz

check mark square 2 svgrepo com UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ 

provital silikon protez

►Silikon Ayak Protezi

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Silikon ayak protezi, ayağın bir parçasının kesilmesi, ayağın ortadan kesilmesi veya ayağın bilekten kesilmesi durumunda uygulanması gereken silikon protez türüdür.

Silikon Protez Ayak Fiyatı

money 1179 svgrepo com Silikon protez fiyatları kliniğimizde 1700 Euro’dan başlamaktadır. Silikon protez ayak fiyatları, özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

SGK Ödemesi

help 1436 svgrepo com Sgk, silikon ayak protezi için herhangi bir ödeme sağlamamaktadır. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

provital silikon protez

►Silikon El Protezi

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Silikon el protezi, elin bir parçasının kesilmesi, elin ortadan kesilmesi veya elin bilekten kesilmesi durumunda uygulanması gereken silikon protez türüdür.

Silikon Protez El Fiyatı

money 1179 svgrepo com Silikon protez el fiyatları uygulacak parmak sayısı ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

SGK Ödemesi

help 1436 svgrepo com Sgk, silikon el protezi için herhangi bir ödeme sağlamamaktadır. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

provital silikon protez

►Silikon El Parmak Protezi

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Silikon el parmak protezi, başparmak veya diğer parmak kayıplarında uygulanması gereken yapay silikon uzuvlardır.

Silikon El Parmak Protez Fiyatı

money 1179 svgrepo com Silikon el parmak protez fiyatları kliniğimizde 1600 Euro’dan başlamaktadır.

SGK Ödemesi

help 1436 svgrepo com Sgk, silikon el parmak protezi için herhangi bir ödeme sağlamamaktadır. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

silikon ayak parmak protezi

►Silikon Ayak Parmak Protezi

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Silikon ayak parmak protezi, ayak başparmağı veya diğer parmakların kayıplarında uygulanması gereken yapay silikon uzuvlardır.

Silikon Ayak Parmak Protez Fiyatı

money 1179 svgrepo com Silikon ayak parmak protez fiyatları kliniğimizde 1600 Euro’dan başlamaktadır.

SGK Ödemesi

help 1436 svgrepo com Sgk, silikon ayak parmak protezi için herhangi bir ödeme sağlamamaktadır. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Soru Sor

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Telefonla Görüş

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Görüntülü Ön Muayene Talep Et

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Kliniğimize Gelmeden Önce Görüntülü Ön Muayene Olabilirsiniz

İş Ortaklarımız

Ottobock-Össur-Bionest-Bebionic-Ortotek-Touchbionics
Burhan ArslanBurhan Arslan
17:40 13 Feb 24
Provital protez ailesine vermiş oldukları emeğe ve desteğe canı gönülden teşekkür ederiz gerçekten işini bilen kaliteli ve uzman ekibiyle mustafa beye saygılarımızı sunuyoruz kesinlikle tavsiye ediyoruz 👏👏
Suriye TurkiyeSuriye Turkiye
13:38 12 Feb 24
Babamın şeker hastası olduğu için ayağı kesildi, biz de bu merkezle ilgilendik. Gerçekten harika bir merkez ve hizmetleri çok mükemmel. Gerçekten kendisine çok minnettarız. Bu harika merkez için çok teşekkür ederiz.
Necati ArpaciNecati Arpaci
13:06 12 Feb 24
Annemin ayağı sekerden dolayi ayagi kesildi protez için çok gezdim araştırdım ve provital protez geldik bize protez yaptılar cok memnun kaldık burdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum en önemlisi müşteri memnuniyeti cok iyi fiyat konusunda çok yardımcı oldular hep güler yüzlü insanlar
Tarum RumetTarum Rumet
07:39 11 Feb 24
Provital protez uzmanlarından ve çalışanlarından çok memnun kaldık 1,5 yaşında oğlum var dafo ayakkabıları için Darıcadan Provital protez merkezine geldik.Sonuç çok başarılı ve fiyatları piyasaya göre çok uygun ben bundan sonraki ayakkabılarıda Provital de yaptıracağım. Çok teşekkür ederim hepinize.
fatih temüzfatih temüz
13:07 07 Feb 24
Teşekkürler ederim Mustafa beye çok ilgilendi bizimle aldığım afo için tekrar teşekkür ederim
Kezban AvcuKezban Avcu
17:02 11 Dec 23
Oğluma uzun bacak ortezi yaptırdık. Allah razı olsun çok yardımcı oldular evimize gelip ölçü aldılar. Ayrıca çok araştırdım diğer firmalar iki katı ücret istedi onlar yarı fiyatına aynı ürünü yaptılar. Sadede kar amacı gütmeden işini severek yapan ekibe ve ustaya çok teşekkür ederiz. Hayırlı bereketli satışlar dileriz 🤲🏻
Mehmet TatarMehmet Tatar
08:27 20 Nov 23
Bir buçuk sene önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacak diz üstünden ampute oldum. Osmaniyeden yapmış olduğum araştırmalara göre provitalprotez ile tanıştım. İstanbul'a geldim protezimin tüm işlemleri yapıldı. İlgi ve alakadan inanılmaz memnun kaldım.Artik yürüyorum herkese tavsiye ederim.

Harita

Scan the code