Ottobock Uzun Yürüme Cihazları

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Uzun yürüme cihazı, yürüme yeteneği sınırlı olan veya ayak deformiteleri olan bireylere destek sağlamak ve hareketliliklerini artırmak için kullanılan tıbbi bir cihazdır. Uzun yürüme cihazı, özellikle ayak bileğini düzgün bir şekilde sabitlemek ve yürüme esnasında stabiliteyi sağlamak amacıyla kullanılır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Uzun yürüme cihazları, genellikle aşağıdaki durumları olan bireylerde kullanılır:

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yürüme güçlüğü: Kas zayıflığı, denge sorunu veya koordinasyon eksikliği gibi nedenlerle yürüme güçlüğü yaşayan bireylerde yürüme cihazları destek sağlamaktadır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yürüme dengesizliği: Denge kaybı veya yürüme dengesizliği yaşayan bireylerde yürüme cihazları, dengeyi sağlamak ve düşme riskini azaltmak için kullanılabilir.

►Ottobock Uzun Yürüme Cihazı Çeşitleri

tick svgrepo com 2 Karbon Uzun Yürüme Cihazı

tick svgrepo com 2 Unilateral Uzun Yürüme Cihazı

tick svgrepo com 2 E Mag Active Uzun Yürüme Cihazı

tick svgrepo com 2 C-Brace Uzun Yürüme Cihazı

Karbon Uzun Yürüme Cihazı

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Karbon uzun yürüme cihazı kişiye özel olarak yapılmaktadır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Eklemler ve diğer malzemeler Ottobock markasından tedarik edilir ve cihaz yapılır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Karbon Uzun Yürüme Cihazı​; çok daha hafif, dayanıklı ve konforlu tasarıma ve bu tasarım itibari ile dizlik gerektirmeyen ön destekli yapıya sahiptirler.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Karbon uzun yürüme cihazı, daha geniş destek yüzeyi ile bacağa binen ağırlığın dağıtılması sağlar.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Karbon uzun yürüme cihazı kolay giyilip kolayca çıkarılabilir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Karbon uzun yürüme cihazı modelleri kişiye özeldir ve prova gerektirir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Çok daha hafif, dayanıklı ve konforlu dizayn

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Daha geniş destek yüzeyi sayesinde bacağa binen ağırlığın dağıtılması

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Tasarımı itibariyle dizlik gerektirmeyen ön destekli yapı

money 1179 svgrepo com Fiyat listemize gidin

provital ortez protez karbon uzun yürüme cihazı

Unilateral Uzun Yürüme Cihazı

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Unilateral uzun yürüme cihazı Ottobock markasının ürünüdür.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Unilateral uzun yürüme cihazı kişiye özel olarak yapılmaktadır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Özel titanyum alaşım stabiliteden ödün vermezken ağırlık konusunda farkedilebilir bir avantaj sağlar.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Eklem sistemi farklı ebatlarda mevcuttur, özellikle çocuklar için yapılmış ebatlar da vardır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Unilateral uzun yürüme cihazları hastanın diz ve ayak bilek eklemini etkin bir şekilde kontrol edemediği durumlarda kişiye özel uygulanan ortezlerdir.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Farklı kilit sistemlerine verilen isimler, genelde uzun yürüme cihazı modellerinin ismini belirler.

money 1179 svgrepo com Fiyat listemize gidin

provital ortez protez unilateral uzun yürüme cihazı

E Mag Active Uzun Yürüme Cihazı

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ottobock tarafından geliştirilmiş e-mag active karbon uzun yürüme cihazıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yürüyüşün ihtiyaç duyulan anlarında diz eklemini kilitlemesi başlıca farklılığıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 E-MAG, Ottobock tarafından geliştirilen dünyanın ilk elektronik uzun yürüme cihazıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2E-MAG, elektronik olarak kontrol edilen kilit mekanızası sayesinde birçok cihaz kullanıcısının yaşamış olduğu güvensizlikleri ortadan kaldırır.

money 1179 svgrepo com Fiyat listemize gidin

provital ortez protez e mag active uzun yürüme cihazı

C-Brace Uzun Yürüme Cihazı

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Ortotronik hareketlilik sistemi; diz eklemi kas sisteminin parezi veya felç olan kullanıcılar için uygundur.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 C brace uzun yürüme cihazı sayesinde hareket özgürlüğü için yeni olanaklar açılır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Geleneksel uzun yürüme cihazları yalnızca diz eklemini kilitleme ile sınırlıdır.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Yeni geliştirilen C-Brace ile kullanıcılar için bir adım daha ileri giden hatta çığır açan bir sistem sunuyor.

accept check good mark ok tick svgrepo com 2 Entegre mikroişlemci sayesinde, kullanıcının değişen durumlara gerçek zamanlı olarak akıllıca tepki verir.

money 1179 svgrepo com Fiyat listemize gidin

provital ortez protez c brace uzun yürüme cihazı

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Soru Sor

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Telefonla Görüş

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Görüntülü Ön Muayene Talep Et

arrow 2 circlepath circle fill svgrepo com Kliniğimize Gelmeden Önce Görüntülü Ön Muayene Olabilirsiniz

Harita
Scan the code